Home / Uncategorised
Uncategorised
Uncategorised
20.05.2022.
Amaterska reprezentacija NSZDK
Nogometni savez Zeničko - dobojskog Kantona domaćin je polufinalne utakmice KUP-a Regija Nogometnog/Fudbalskog saveza...
26.08.2021.
KLPPP II kolo
Delegiranje II kola Kvalitetne lige pionira i predpionira NSZDK možeze pogledati OVDJE
24.08.2021.
Rezultati II kola Druge lige “Centar”
Rezultate i tabelu Druge lige Centar možete pogledati OVDJE
11.05.2021.
Kantonalna liga XVII kolo
Delegiranje XVII kola Kantonalne lige NSZDK možet epogledati OVDJE
06.05.2021.
Druga liga “Centar” XXV kolo
Delegiranje XXV kolo Druge lige "Centar" možete pogledati OVDJE
29.03.2021.
Kantonalna liga rezultati i tabela nakon X kola
Rezultate i tabelu Kantonalne lige NSZDK nakon X kola možete pogledati OVDJE
Tabele
Kantonalna Liga ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 |
2 | NK Čelični Grad Steel-City Zenica | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | NK Zmaj B.Mahala | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
4 | FK Liješeva Visoko | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 |
5 | NK Napredak Šije | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 |
6 | FK Borac Tetovo | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
7 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 3 | 3 | 4 | 9 |
8 | NK Vareš Vareš | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Novi Šeher Šeher | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Proleter Makljenovac | 9 | 0 | 2 | 7 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 |
2 | BFK Simm - Bau Kosova | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
3 | NK Žepče 1919 Žepče | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | FK Borac Jelah | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
6 | NK Tošk Tešanj | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Natron Maglaj | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | NK Nemila Nemila | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Moševac Moševac | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
3 | NK Fortuna Zenica | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
4 | NK Bosna Visoko | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 |
5 | FK Rudar Breza | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | FK Rudar Kakanj | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
7 | NK Sporting Zenica | 8 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 8 | 1 | 0 | 6 | 3 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pretpionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | NK Tošk Tešanj | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 |
4 | BFK Simm - Bau Kosova | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
5 | FK Borac Jelah | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Natron Maglaj | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
8 | NK Don Bosco Žepče | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
10 | NK Moševac Moševac | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
11 | NK Nemila Nemila | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | FK Rudar Kakanj | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | NK Sporting Zenica | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
6 | NK Bosna Visoko | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Čelik Zenica | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | FK Rudar Breza | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
3 | NK Fortuna Zenica | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 |
4 | NK Bosna Visoko | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 |
5 | FK Rudar Breza | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 |
6 | FK Rudar Kakanj | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 |
7 | NK Sporting Zenica | 8 | 1 | 1 | 5 | 4 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 8 | 1 | 0 | 6 | 3 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 8 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 |
2 | BFK Simm - Bau Kosova | 9 | 7 | 0 | 2 | 21 |
3 | NK Žepče 1919 Žepče | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | FK Borac Jelah | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 |
6 | NK Tošk Tešanj | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Natron Maglaj | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | NK Nemila Nemila | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 |
10 | NK Moševac Moševac | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 |
Tabele
Predpioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 |
3 | FK Rudar Kakanj | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 |
4 | NK Sporting Zenica | 9 | 5 | 1 | 3 | 16 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
6 | NK Bosna Visoko | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 |
7 | NK Čelik Zenica | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 |
8 | FK Rudar Breza | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 9 | 0 | 1 | 8 | 1 |
Tabele
Predpioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | NK Tošk Tešanj | 11 | 8 | 0 | 3 | 25 |
4 | BFK Simm - Bau Kosova | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 |
5 | FK Borac Jelah | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Natron Maglaj | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 |
8 | NK Don Bosco Žepče | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
10 | NK Moševac Moševac | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
11 | NK Nemila Nemila | 11 | 2 | 0 | 9 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 |
Delegiranja