Home / Delegiranje X kola KLP A
Delegiranje X kola KLP A
01.04.2024.
KUP NSZDK
II kolo 15.05.2024. godine u 17,00 sati sastaju se: Žepče: NK Žepče 1919 - NK...
21.03.2024.
Amaterska reprezentacija NSZDK
Na Gradskom stadionu u Žepču 20.03.2024. godine odigran susret KUP-a Regija NS/FS BiH, između Amaterske...
19.03.2024.
Podjela lopti klubovima Kantonalne lige NSZDK
Za klubove Kantonalne lige Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, a u skladu sa odlukom Izvršnog odbora...
19.03.2024.
Akreditovanje službenih osoba klubova NSZDK
U prostorijama Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, 19.03.2024. godine održano je akreditovanje službenih osoba klubova Kantonalne...
15.03.2024.
Prvo kolo KUP-a Regija NS/FS BiH 2024.
Amaterska reprezentacija Nogometnog saveza ZDK u prvom kolu dočekuje selekciju Bosansko-Podrinjskog Kantona Goražde, utakmica se...
08.03.2024.
Registracija trenera NSZDK
U prostorijama Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, u saradnju sa Centrom za edukaciju NS/FS BiH, 07.03.2024....
06.03.2024.
Seminar delegata NSZDK
U skladu sa planiranim aktivnostima, a u sklopu priprema za proljetni dio takmičarske 2023/2024. sezone,...
06.03.2024.
Akreditovanje službenih osoba
Akreditovanje službenih osoba, koji su angažovani u klubovima Kantonalne lige i Kvalitetne lige pionira, predpionira...
Tabele
Kantonalna Liga ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Liješeva Visoko | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
2 | NK Čelični Grad Steel-City Zenica | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 |
3 | NK Fortuna Zenica | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 |
4 | NK Zmaj B.Mahala | 11 | 6 | 4 | 1 | 22 |
5 | FK Borac Tetovo | 11 | 4 | 2 | 5 | 14 |
6 | NK Napredak Šije | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 |
7 | NK Pobjeda Tešanjka | 11 | 2 | 5 | 4 | 11 |
8 | NK Novi Šeher Šeher | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 |
9 | NK Vareš Vareš | 11 | 3 | 1 | 7 | 10 |
10 | NK Proleter Makljenovac | 11 | 0 | 2 | 9 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BFK Simm - Bau Kosova | 15 | 13 | 0 | 2 | 39 |
2 | NK Krivaja Zavidovići | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 |
3 | NK Tošk Tešanj | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 |
4 | FK Borac Jelah | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 13 | 7 | 2 | 4 | 23 |
7 | NK Natron Maglaj | 14 | 5 | 0 | 9 | 15 |
8 | NK Nemila Nemila | 14 | 4 | 1 | 9 | 13 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 14 | 3 | 1 | 10 | 10 |
10 | NK Moševac Moševac | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 |
2 | NK Bosna Visoko | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | FK Mladost Doboj Kakanj | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 |
4 | FK Rudar Breza | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 |
5 | FK Rudar Kakanj | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 |
6 | NK Fortuna Zenica | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Sporting Zenica | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 12 | 0 | 2 | 10 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pretpionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 16 | 14 | 0 | 2 | 42 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 16 | 12 | 1 | 3 | 37 |
3 | FK Borac Jelah | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 |
4 | NK Tošk Tešanj | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 |
5 | BFK Simm - Bau Kosova | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 17 | 8 | 3 | 6 | 27 |
7 | NK Natron Maglaj | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 |
8 | NK Pobjeda Tešanjka | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 |
9 | NK Don Bosco Žepče | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 |
10 | NK Nemila Nemila | 16 | 4 | 1 | 11 | 13 |
11 | NK Moševac Moševac | 17 | 2 | 0 | 15 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 17 | 1 | 0 | 16 | 3 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 12 | 12 | 0 | 0 | 36 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 13 | 8 | 3 | 2 | 27 |
3 | FK Rudar Kakanj | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 |
4 | NK Sporting Zenica | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 |
6 | NK Bosna Visoko | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 |
7 | FK Rudar Breza | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 |
8 | NK Čelik Zenica | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 13 | 0 | 1 | 12 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 12 | 0 | 1 | 11 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 |
2 | NK Bosna Visoko | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 |
3 | FK Mladost Doboj Kakanj | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 |
4 | FK Rudar Breza | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 |
5 | FK Rudar Kakanj | 12 | 7 | 0 | 5 | 21 |
6 | NK Fortuna Zenica | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 |
7 | NK Sporting Zenica | 12 | 2 | 1 | 9 | 7 |
8 | NK Tempo Sport Zenica | 12 | 1 | 1 | 10 | 4 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 12 | 0 | 2 | 10 | 2 |
Tabele
Pioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BFK Simm - Bau Kosova | 15 | 13 | 0 | 2 | 39 |
2 | NK Krivaja Zavidovići | 13 | 9 | 2 | 2 | 29 |
3 | NK Tošk Tešanj | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 |
4 | FK Borac Jelah | 14 | 8 | 1 | 5 | 25 |
5 | NK Don Bosco Žepče | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 13 | 7 | 2 | 4 | 23 |
7 | NK Natron Maglaj | 14 | 5 | 0 | 9 | 15 |
8 | NK Nemila Nemila | 14 | 4 | 1 | 9 | 13 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 14 | 3 | 1 | 10 | 10 |
10 | NK Moševac Moševac | 13 | 0 | 0 | 13 | 0 |
Tabele
Predpioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 12 | 12 | 0 | 0 | 36 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 13 | 8 | 3 | 2 | 27 |
3 | FK Rudar Kakanj | 13 | 8 | 2 | 3 | 26 |
4 | NK Sporting Zenica | 13 | 7 | 1 | 5 | 22 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 13 | 6 | 2 | 5 | 20 |
6 | NK Bosna Visoko | 13 | 6 | 1 | 6 | 19 |
7 | FK Rudar Breza | 13 | 5 | 3 | 5 | 18 |
8 | NK Čelik Zenica | 13 | 5 | 0 | 8 | 15 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 13 | 0 | 1 | 12 | 1 |
10 | NK Vareš Vareš | 12 | 0 | 1 | 11 | 1 |
Tabele
Predpioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 16 | 14 | 0 | 2 | 42 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 16 | 12 | 1 | 3 | 37 |
3 | FK Borac Jelah | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 |
4 | NK Tošk Tešanj | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 |
5 | BFK Simm - Bau Kosova | 17 | 8 | 4 | 5 | 28 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 17 | 8 | 3 | 6 | 27 |
7 | NK Natron Maglaj | 16 | 7 | 5 | 4 | 26 |
8 | NK Pobjeda Tešanjka | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 |
9 | NK Don Bosco Žepče | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 |
10 | NK Nemila Nemila | 16 | 4 | 1 | 11 | 13 |
11 | NK Moševac Moševac | 17 | 2 | 0 | 15 | 6 |
12 | NK Usora Usora | 17 | 1 | 0 | 16 | 3 |
Delegiranja