Home / 2022-23
2022-23
25.04.2024.
Pobjeda Amaterske reprezentacije NSZDK
Amaterska reprezentacija Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona je pobijedila selekciju Područnog fudbalskog saveza Istočno Sarajevo u...
01.04.2024.
KUP NSZDK
II kolo 15.05.2024. godine u 17,00 sati sastaju se: Žepče: NK Žepče 1919 - NK...
19.04.2024.
Amaterska reprezentacija NSZDK
Amaterska reprezentacija Nogometnog saveza ZDK u drugom kolu igra sa selekcijom PFS Istočno Sarajevo, utakmica...
21.03.2024.
Amaterska reprezentacija NSZDK
Na Gradskom stadionu u Žepču 20.03.2024. godine odigran susret KUP-a Regija NS/FS BiH, između Amaterske...
19.03.2024.
Podjela lopti klubovima Kantonalne lige NSZDK
Za klubove Kantonalne lige Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, a u skladu sa odlukom Izvršnog odbora...
19.03.2024.
Akreditovanje službenih osoba klubova NSZDK
U prostorijama Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, 19.03.2024. godine održano je akreditovanje službenih osoba klubova Kantonalne...
15.03.2024.
Prvo kolo KUP-a Regija NS/FS BiH 2024.
Amaterska reprezentacija Nogometnog saveza ZDK u prvom kolu dočekuje selekciju Bosansko-Podrinjskog Kantona Goražde, utakmica se...
08.03.2024.
Registracija trenera NSZDK
U prostorijama Nogometnog saveza Zeničko-dobojskog kantona, u saradnju sa Centrom za edukaciju NS/FS BiH, 07.03.2024....
Tabele
Kantonalna Liga ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Liješeva Visoko | 14 | 10 | 2 | 2 | 32 |
2 | NK Fortuna Zenica | 14 | 9 | 3 | 2 | 30 |
3 | NK Čelični Grad Steel-City Zenica | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 |
4 | NK Zmaj B.Mahala | 14 | 6 | 6 | 2 | 24 |
5 | FK Borac Tetovo | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 |
6 | NK Napredak Šije | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 |
7 | NK Vareš Vareš | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 |
8 | NK Novi Šeher Šeher | 14 | 4 | 2 | 8 | 14 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 |
10 | NK Proleter Makljenovac | 14 | 0 | 2 | 12 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BFK Simm - Bau Kosova | 16 | 13 | 1 | 2 | 40 |
2 | NK Krivaja Zavidovići | 15 | 11 | 2 | 2 | 35 |
3 | NK Tošk Tešanj | 16 | 9 | 2 | 5 | 29 |
4 | NK Žepče 1919 Žepče | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
5 | FK Borac Jelah | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 |
6 | NK Don Bosco Žepče | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
7 | NK Natron Maglaj | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 |
8 | NK Nemila Nemila | 16 | 4 | 1 | 11 | 13 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 16 | 3 | 1 | 12 | 10 |
10 | NK Moševac Moševac | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 |
2 | NK Bosna Visoko | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 |
3 | FK Mladost Doboj Kakanj | 15 | 8 | 3 | 3 | 27 |
4 | FK Rudar Breza | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 |
5 | FK Rudar Kakanj | 13 | 7 | 0 | 6 | 21 |
6 | NK Fortuna Zenica | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 |
7 | NK Tempo Sport Zenica | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 |
8 | NK Sporting Zenica | 14 | 2 | 1 | 11 | 7 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 2 |
Tabele
Kvalitetna Liga Pretpionira ZDK
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 20 | 17 | 0 | 3 | 51 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 20 | 14 | 2 | 4 | 44 |
3 | FK Borac Jelah | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 |
4 | NK Tošk Tešanj | 19 | 11 | 1 | 7 | 34 |
5 | NK Natron Maglaj | 20 | 9 | 6 | 5 | 33 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 |
7 | NK Don Bosco Žepče | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 |
8 | BFK Simm - Bau Kosova | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 |
10 | NK Nemila Nemila | 19 | 4 | 1 | 14 | 13 |
11 | NK Usora Usora | 20 | 2 | 0 | 18 | 6 |
12 | NK Moševac Moševac | 20 | 0 | 0 | 18 | 6 |
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 13 | 12 | 0 | 0 | 39 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 15 | 8 | 4 | 2 | 31 |
3 | FK Rudar Kakanj | 15 | 8 | 2 | 4 | 29 |
4 | NK Sporting Zenica | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 |
6 | FK Rudar Breza | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 |
7 | NK Bosna Visoko | 14 | 5 | 2 | 6 | 20 |
8 | NK Čelik Zenica | 14 | 5 | 0 | 8 | 15 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 15 | 0 | 1 | 13 | 4 |
10 | NK Vareš Vareš | 14 | 0 | 1 | 13 | 1 |
Tabele
Pioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Čelik Zenica | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 |
2 | NK Bosna Visoko | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 |
3 | FK Mladost Doboj Kakanj | 15 | 8 | 3 | 3 | 27 |
4 | FK Rudar Breza | 12 | 7 | 2 | 3 | 23 |
5 | FK Rudar Kakanj | 13 | 7 | 0 | 6 | 21 |
6 | NK Fortuna Zenica | 12 | 6 | 2 | 4 | 20 |
7 | NK Tempo Sport Zenica | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 |
8 | NK Sporting Zenica | 14 | 2 | 1 | 11 | 7 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 13 | 0 | 2 | 11 | 2 |
Tabele
Pioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BFK Simm - Bau Kosova | 16 | 13 | 1 | 2 | 40 |
2 | NK Krivaja Zavidovići | 15 | 11 | 2 | 2 | 35 |
3 | NK Tošk Tešanj | 16 | 9 | 2 | 5 | 29 |
4 | NK Žepče 1919 Žepče | 15 | 9 | 2 | 4 | 29 |
5 | FK Borac Jelah | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 |
6 | NK Don Bosco Žepče | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 |
7 | NK Natron Maglaj | 15 | 6 | 0 | 9 | 18 |
8 | NK Nemila Nemila | 16 | 4 | 1 | 11 | 13 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 16 | 3 | 1 | 12 | 10 |
10 | NK Moševac Moševac | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 |
Tabele
Predpioniri Grupa „A“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Fortuna Zenica | 13 | 12 | 0 | 0 | 39 |
2 | FK Mladost Doboj Kakanj | 15 | 8 | 4 | 2 | 31 |
3 | FK Rudar Kakanj | 15 | 8 | 2 | 4 | 29 |
4 | NK Sporting Zenica | 15 | 7 | 3 | 5 | 24 |
5 | NK Tempo Sport Zenica | 15 | 6 | 4 | 5 | 22 |
6 | FK Rudar Breza | 14 | 6 | 3 | 5 | 21 |
7 | NK Bosna Visoko | 14 | 5 | 2 | 6 | 20 |
8 | NK Čelik Zenica | 14 | 5 | 0 | 8 | 15 |
9 | NK Stupčanica Olovo | 15 | 0 | 1 | 13 | 4 |
10 | NK Vareš Vareš | 14 | 0 | 1 | 13 | 1 |
Tabele
Predpioniri Grupa „B“
# | Klub | U | P | N | I | B |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK Krivaja Zavidovići | 20 | 17 | 0 | 3 | 51 |
2 | NK Novi Šeher Šeher | 20 | 14 | 2 | 4 | 44 |
3 | FK Borac Jelah | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 |
4 | NK Tošk Tešanj | 19 | 11 | 1 | 7 | 34 |
5 | NK Natron Maglaj | 20 | 9 | 6 | 5 | 33 |
6 | NK Žepče 1919 Žepče | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 |
7 | NK Don Bosco Žepče | 20 | 9 | 3 | 8 | 30 |
8 | BFK Simm - Bau Kosova | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 |
9 | NK Pobjeda Tešanjka | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 |
10 | NK Nemila Nemila | 19 | 4 | 1 | 14 | 13 |
11 | NK Usora Usora | 20 | 2 | 0 | 18 | 6 |
12 | NK Moševac Moševac | 20 | 0 | 0 | 18 | 6 |
Delegiranja