mobile logo

Share

 

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE

PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA ˝A˝

za II kolo 27/28.08.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

VISOKO :              NK MLADOST– FK RUDAR B (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Ajla Pašalić - Zenica

                                                                       A 1: Mirza Delić - Zenica

                                                                       A 2: Halač Albin - Zenica

                                                              Delegat: Hodžić Jasmin - Zenica

 

KAKANJ :             FK RUDAR– NK FORTUNA (nedelja)

                                                      Glavni sudija: Pripoljac Din - Zenica

                                                                       A 1: Zec Muharem - Zenica

                                                                       A 2: Šabić Mirza - Zenica

                                                              Delegat: Hodžić Mensur - Zenica

 

ZENICA :            NK ČELIK – NK ČAJA (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Amir Sinanović - Zenica

                                                                       A 1: Subašić Amir - Zenica

                                                                       A 2: Strika Ibrahim - Zenica

                                                              Delegat: Smriko Omer - Zenica

 

ZENICA :             NK TEMPO SPORT – FK RUDAR Z (subota u 15,00 i 16,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Kušmić Senad - Zenica

                                                                       A 1: Osmančević Ahmed - Zenica

                                                                       A 2: Šarić Harun - Zenica

                                                              Delegat: Brkić Ahmed - Zenica

 

VISOKO :               NK VISPORT– NK ZSK 2013 (nedelja u 14,00 i 15,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Strika Ibrahim - Zenica

                                                                       A 1: Imamović Fahir - Zenica

                                                                       A 2: Livnjak Benjamin - Zenica

                                                              Delegat: Hindija Mirzet - Visoko

 

VISOKO :              NK BOSNA – NK STUPČANICA (subota)

                                                    Glavni sudija: Hamza Kozlo - Kakanj

                                                                       A 1: Haračić Amir - Kakanj

                                                                       A 2: Delić Emir - Zenica

                                                              Delegat: Smailović Nermin - Zenica

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                 TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                  

     Islambegović Hišam s.r.                                                 Dervišević Osman s.r.

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers