Dobrodošli na stranicu Nogometnog Saveza ZDK

Amaterska reprezentacija NSZDK remijem protiv Republike Irske okončala nastup na završnici u Španiji

Izabranici trenera Bećira Mehanovića pružili su veoma dobru partiju jučer, ali nesretno su primili gol nakon prekida u posljednjim sekundama utakmice. Treba istaći da je od 10. minute naša selekcija igrala s igračem manje nakon crvenog kartona koji je dobio Talić. Strijelac gola za našu selekciju u prvom poluvremenu bio je Hadis Krehmić. Ipak na kraju remi 1:1 protiv Republike Irske i kraj takmičenja za tim NSZDK.

U posljednjem meču 1:1 protiv selekcije Republike Irske i kraj takmičenja sa omjerom od dva poraza i jedan remi čime sigurno možemo biti zadovoljni. Selekcija NSZDK pokazala je da se može nositi i protiv najboljih selekcija u Evropi, te su pokazali da nisu bez razloga stigli na završnicu osam najboljih ekipa.