Share

 

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE

PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA ˝A˝

za VI kolo 17/18.09.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

ZENICA :                                NK ZSK 2013 – FK RUDAR Z (subota u 14,00 i 15,00 sati)

                                               Glavni sudija: Berbić Vedad

                                               A 1:Strika Ibrahim

                                               A 2: Begić Damir

                                               Delegat: Cicvara Emir - Zenica

 

ZENICA     :                           NK TEMPO SPORT- FK RUDAR K (nedelja)

                                               Glavni sudija: Nezić Derviš

                                               A 1: Pašalić Emina

                                               A 2: Doglod Mirza

                                               Delegat: Kavaz Safeta - Zenica

 

D. Kakanj :                            NK MLADOST – NK ČELIK (subota)

                                               Glavni sudija: Topalović Emsad

                                               A 1: Fetić Mirza

                                               A 2: Zubić Mirza

                                               Delegat: Smriko Omer - Zenica

 

Visoko :                                  NK VISPORT - FK RUDAR B (nedelja u 14,00 i 15,00 sati)

                                               Glavni sudija:Čolić Enes

                                               A 1: Aljukić Adis

                                               A 2: Bašić Kenan

                                               Delegat: Čehajić Mensur - Kakanj

 

Visoko:                                  NK BOSNA - NK FORTUNA (subota)

                                               Glavni sudija: Mujezinović Semir

                                               A1: Gluhić Amina

                                               A2: Šišić Senad

                                              Delegat:Jašarspahić Mahir - Kakanj

 

Olovo:                                    NK STUPČANICA - NK ČAJA (subota)

                                               Glavni sudija:Alibašić Kemal

                                               A1:Kapo Samir

                                               A2:Tursanović Numan

                                             Delegat: Salčinović Azmir - Breza

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                 TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                

     Islambegović Hišam s.r.                                                Dervišević Osman s.r.

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers