Share

 

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE

        PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA ˝A˝

za XVII kolo 02/03.04.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

OLOVO :                   NK STUPČANICA – FK RUDAR B (nedelja u 11,00 i 12,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Haračić Amir - Kakanj

                                                                       A 1: Alibašić Kemal - Kakanj

                                                                       A 2: Karzić Nakib - Kakanj

                                                              Delegat: Kićo Amel -Kakanj

 

KAKANJ :             FK MLADOST – NK ZSK 2013 (subota)

                                                      Glavni sudija: Pašalić Ena - Kakanj

                                                                       A 1: Zec Muharem - Zenica

                                                                       A 2: Šabić Mirza - Zenica

                                                              Delegat: Pašalić Armin - Zenica

 

VISOKO :             NK VISPORT – FK RUDAR Z (nedelja u 9,00 i 10,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Delibašić Bajazid - Kakanj

                                                                       A 1: Šehović Armin - Visoko

                                                                       A 2: Muflizović Haris - Kakanj

                                                              Delegat: Čehajić Mensur - Kakanj

 

KAAKNJ :             FK RUDAR K – NK FORTUNA (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Kušmić Senad - Zenica

                                                                       A 1: Osmančević Ahmed - Zenica

                                                                       A 2: Šarić Harun - Zenica

                                                              Delegat: Salčinović Azmir- Breza

 

ZENICA :               NK ČELIK – NK TEMPO SPORT (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Hasanović Sanel - Zenica

                                                                       A 1: Isović Adnan - Zavidovići

                                                                       A 2: Zubić Mirza - Visoko

                                                              Delegat: Huseinspahić Haris - Zenica

 

VISOKO :              NK BOSNA – NK ČAJA (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Pločo Alzan - Kakanj

                                                                       A 1: Kapo Samir - Kakanj

                                                                       A 2: Hekić Benjamin - Kakanj

                                                              Delegat: Hindija Mirzet - Visoko

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                 TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                  

     Islambegović Hišam s.r.                                                 Dervišević Osman s.r.

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers