mobile logo

Share

DELEGIRANJE SLUŽBENIH LICA KVALITETNE LIGE

PIONIRA I PREDPIONIRA GRUPA ˝A˝

za XVIII kolo 09/10.04.2016. godine u 10,00 i 11,00 sati

ZENICA :                   NK ZSK 2013 –NK STUPČANICA (subota)

                                                    Glavni sudija: Baručija Ajdin – Zenica

                                                                       A 1: Kamerić Irfan – Zenica

                                                                       A 2: Sarvan Alen – Zenica

                                                              Delegat: Alibegović Semir - Zenica

 

BREZA :                   FK RUDAR B – BOSNA (subota)

                                                      Glavni sudija: Hekić Benjamin - Kakanj

                                                                       A 1: Delibašić Bajazid – Kakanj

                                                                       A 2: Alibašić Kemal – Kakanj

                                                              Delegat: Kićo Amel - Kakanj

 

ZENICA:                NK TEMPO SPORT – FK RUDAR K (subota u 13,00 i 14,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Kapo Samir – Kakanj

                                                                       A 1: Aličehajić Mirza – Zenica

                                                                       A 2: Gluhić Amina – Zenica

                                                              Delegat: Kavaz Safeta - Zenica

 

ZENICA:                  FK FORTUNA – NK VISPORT (nedelja u 12,00 i 13,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Heco Hadis – Zenica

                                                                       A 1: Dedić Mirza – Zenica

                                                                       A 2: Čamdžić Armin – Zenica

                                                              Delegat: Pašalić Armin - Zenica

 

ZENICA :               NK RUDAR Z - NK TEMPO SPORT (nedelja u 9,00 i 10,00 sati)

                                                    Glavni sudija: Doglod Harun – Zenica

                                                                       A 1: Saric Harun – Zenica

                                                                       A 2: Sabanovic Arnela – Zenica

                                                            Delegat: Huseinspahić Haris - Zenica

 

KASARNA :          NK ČAJA – NK ČELIK (nedelja)

                                                    Glavni sudija: Haračić Amir – Kakanj

                                                                       A 1: Karzić Anes – Kakanj

                                                                       A 2: Zubic Mirza – Visoko

                                                              Delegat: Čehajić Mensur - Kakanj

 

OBAVEZNA NAPOMENA: Sudac koji je glavni na utakmici predpionira, asistent 2 je na utakmici pionira. Sudac koji je asistent 1 na utakmici predpionira, glavni sudije je na utakmici pionira.

 

KOMISIJA ZA SUDIJE I SUĐENJE                                 TAKMIČARSKA KOMISIJA                                                                                                

     Islambegović Hišam s.r.                                                Dervišević Osman s.r.

UK betting sites, view full information Best UK betting sites bookamkers